Meka İnternet Hizmetleri

Mekait, bir firmaya kurumsal kimlik olgusunu kazandırıp kendi kimliğine ve kültürüne özgü web tasarımlarıyla firmanın tanıtımını İnternet ortamında en iyi ve en çarpıcı şekilde, sitenizi arama motorlarına ilave ederek kolay ulaşım yolu ile yapmayı hedeflemiştir.

Eğer mevcut bir web tasarımınız var ise,
Mevcut webinizin tasarım, içerik ve fonksiyonlarının gözden geçirilmesi, Daha satın alan odaklı ve kullanımı kolay, Kolay anlaşılır / algılanır tarayıcı ve çözünürlükte, Hatasız, etkin ve interaktif hale getirilmesi, İçeriğinin güncel tutulması için, web danışmanlık hizmetimizden de yararlanabilirsiniz.

İzmir Web tasarımı, bir içeriğin İnternet ortamında verimli ve işlevsel bir halde sunulmasıdır.

Bizim için tasarımın başarıya yetişmesi;

 • İçeriğin anlaşılır olmasına
 • Ziyaretçilerin sitede aramış olduğu bilgiye kolayca ulaşmasına
 • İçerik ile tasarımın uyumlu olmasına
 • Sitesini tasarladığımız kuruluşun kurum kimliğini yansıtmasına
 • Tasarımın güncellenebilir olmasına
 • Tasarımın gelişmeye açık olmasına

bağlıdır.
Başarı bununla birlikte teknolojiyi takip ederek bu teknolojiyi tasarıma yansıtmaktır. Şu demek oluyor ki animasyonlar, ses efektleri, video görüntüleri, java, flash vb. uygulamaları da verimli bir halde kullanarak görselliği zenginleştirmektir.

Logo Tasarım

Şirketinizi ya da oluşturacağınız markanızı insanların hafızasına kazımak istiyorsanız ilk olarak logonuz;

 • Akılda kalıcı olmalı
 • Mütevazi Olmalı
 • Kurumsal ve şirketinizin faliyet alanıyla ilişkili olmalıdır.

Logo Tasarım ın günümüzdeki önemi tartışılmazdır. Bir Şirket Kurum yada Markanın en belirleyici özeliklerinden birtanesi logo tasarımı ve kurumsal bütünlüğüdür. Logo diyip geçmemek lazım. Müşterinize vereceğiniz kartvizitinizden tutunda, tabelanız, faturanız, broşürleriniz, kataloglarınız, web tasarımınız web siteniz kısacası her yerde kulanacağınız reklam tanıtım kampanyalarında en etkin görevi sırtlayacak olan firmanızın kurumsal logosudur.

Logo Tasarım Emek verme Şeklimiz

 1. bölüm: Logo tasarımın ilk adımında lüzumlu doneler (informasyon ve dökümanlar) alındıktan sonrasında siz müşterimizin talepleri doğrultusunda 10 tane örneksiz logo tasarım emek vermesi 3 (üç) iş gününde hazırlanmış olur.
 2. bölüm: Uygun gördüğünüz logo üstünde var ise yapılması ihtiyaç duyulan son değişiklerlerde (renk, font vb) yapılır. Beğendiğiniz logo üstünde değişik renk kombinasyonlarında ve değişik font seçeneklerinde logo tasarımınızı hazırlatabilirsiniz. Bundan sonrasında logo teslim süreci adım atar.
 3. bölüm: Teslim edilecek logo emek vermesi, Freehand vektörel olarak, tüm basımevi baskılarınızda ve web ortamında kullanabileceğiniz tiff-psd 2 değişik formatta CD yazılır (Kargo) yada mail yöntemiyle size ulaştırılır.

--

--

ijital reklam ajansı, izmir web tasarım ajansı, sosyal medya yönetimi, kurumsal ve profesyonel SEO.

Get the Medium app

A button that says 'Download on the App Store', and if clicked it will lead you to the iOS App store
A button that says 'Get it on, Google Play', and if clicked it will lead you to the Google Play store
izmir Website Tasarım

ijital reklam ajansı, izmir web tasarım ajansı, sosyal medya yönetimi, kurumsal ve profesyonel SEO.